plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Klinika Janeczko

Poznaj nas

Klinika Janeczko to gabinety medycyny estetycznej znajdujące się w samym sercu Krakowa. Wszystkim pacjentom, którzy chcą poprawić swój wygląd oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie tego co oferuje medycyna estetyczna.

 

Oferujemy innowacyjne i skuteczne rozwiązania na światowym poziomie. W komfortowych wnętrzach, wyposażonych w najnowszy sprzęt mają Państwo możliwość poddania się takim zabiegom jak: Botox, Kwas hialuronowy, Infini czy Ulthera. Skorzystać Państwo mogą również z zabiegów modelowania piersi Macrolane oraz Liposukcji Laserowej SlimLipo. Naszą wizytówką są zadowoleni pacjenci, którzy wracają do nas cyklicznie. Dr n. med. Julita Zaczyńska-Janeczko dzięki wieloletniemu doświadczeniu zapewnia Państwu indywidualne, holistyczne podejście i bezpieczeństwo. Pomagamy naszym pacjentom dobierać rozwiązania optymalnie dostosowane do ich potrzeb: bezpieczne, a przy tym dające najlepsze rezultaty.

Galeria Zdjęć

Nasze Dyplomy

Nasze wyróżnienia

LA Roche Posay

Od: La Roche Posay

Treść: Dyplom ukończenia kursu „Dermatologia praktyczna”.

Data: 2000-09-09

Zobacz

Sekcja Mykologiczna Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Od: Sekcja Mykologiczna Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Treść: Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w międzynarodowym sympozjum mykologicznym  w Poznaniu

Data: 2000-09-02

Zobacz

Societatis Dermatologiae Polonae

Od: Societatis Dermatologiae Polonae

Treść: Certyfikat upamiętniający uczestwnictwo w XXV Kongresie Societatis Dermatologiae Polonae

Data: 1995-06-22

Zobacz

Eres Medical

Od: Eres Medical

Treść: Szkolenie z kriochirurgii w ginekologii i dermatologii

Data: 1995-05-18

Zobacz

Eres Medical

Od: Eres Medical

Treść: Szkolenie z laseroterapii biostymulacyjnej w medycynie

Data: 1995-05-17

Zobacz

Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Kadr Medycznych we Wrocławiu

Od: Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Kadr Medycznych we Wrocławiu

Treść: Implantacje preparatów kolagenowych firmy Biomedical z Kalifornii

Data: 1995-09-16

Zobacz

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Od: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Treść: Certyfikat upamiętniający wygłoszenie wykładu w Warszawie na temat „Problemy skóry tłustej-możliwościterapeutyczne i zabiegowe w dermatologii estetycznej”

Data: 2006-10-14

Zobacz

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Od: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Treść: Certyfikat uczestnictwa w kursie medycznym „Zaawansowane Techniki W dermatologii Estetycznej”

Data: 2009-11-28

Zobacz

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Od: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Treść: Certyfikat upamiętniający przeprowadzenie szkolenia w Warszawie na temat „Techniki zabiegowe w dermatologii estetycznej”

Data: 2008-09-20

Zobacz

Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Od: Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych

Treść: Certyfikat upamiętniający wygłoszenie wykładu w Warszawie na temat „Od lasera przez IPL/VPL do radiacji”

Data: 2008-01-20

Zobacz

Fraxel

Od: Fraxel

Treść: Szkolenie z Lasera Fraxel Restore

Data: 2008-02-26

Zobacz

Anti-Aging Medicine World Congress & Medispa

Od: Anti-Aging Medicine World Congress & Medispa

Treść: Certyfikat uczestnictwa w kongresie Anti-Aging Medicine World Congress w Monaco

Data: 2009-03-19/21

Zobacz

Macrolane, Q-Med

Od: Macrolane, Q-Med

Treść: Szkolenie z użycia metody Macrolane do odmładzania i modelowania dłoni.

Data: 2009-11-09

Zobacz

Macrolane, Q-Med

Od: Macrolane, Q-Med

Treść: Szkolenie z zakresu powiększania piersi metodą Macrolane

Data: 2008-12-06

Zobacz

International Master Course on Aging Skin

Od: International Master Course on Aging Skin

Treść: Certyfikat uczestnictwa w kongresie IMCAS w Paryżu

Data: 2008-01-9/12

Zobacz

European Masters in Aesthetics & Anti-Aging Medicine

Od: European Masters in Aesthetics & Anti-Aging Medicine

Treść: Certyfikat uczestnictwa w 17-tym kongresie EMAA w Paryżu

Data: 2008-10-17/19

Zobacz

European Academy of Dermatology and Venerology

Od: European Academy of Dermatology and Venerology

Treść: Certyfikat uczestnictwa w 17-tym kongresie EADV

Data: 2008-09-17/21

Zobacz

Stiefel

Od: Stiefel

Treść: Technika podawania preparatu ATLEAN w celu korekcji zmarszczek i modelowania twarzy

Data: 2008-10-25/26

Zobacz

Urządzenia w klinice

Tylko profesjonalne

Karboksyterapia Reology 2

Reology 2 to najnowszej generacji urządzenie do zabiegu karboksyterapiii i podawania medycznego dwutlenku węgla (CO2) podskórnie i śródskórnie. Jedyne na rynku urządzenie ze specjalnym filtrem UV, który w 100% oczyszcza wprowadzany pod skórę gaz CO2 z bakterii beztlenowych, gwarantując sterylność zabiegu. Czujnik przepływu chroni tkanki przed uszkodzeniem, a gaz jest kierowany dokładnie we wskazany obszar zabiegowy. Regulacja temperatury i kontrola szybkości przepływu gazu podnoszą komfort zabiegu zapewniając łagodne odczucia dla pacjenta.

Ultraformer III

Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym

Ulthera

Ulthera to urządzenie, które służy do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu skóry. Lekarz rozpoczyna zabieg od diagnostyki polegającej na wizualizacji tkanki podskórnej. Umożliwia to unikalna technologia obrazowania ultradźŸwiękowego DeepSEE™, w którą wyposażony jest aparat Ulthera™. Dzięki temu lekarz ocenia precyzyjnie właśœciwą głębokoœść, na której będzie przeprowadzany zabieg. Następnie przystępuje do fazy terapeutycznej, polegającej na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradŸźwięków do wybranych obszarów skóry. Ulthera™ wyposażona jest w różnorodne głowice, które pozwalają działać precyzyjnie na okreśœlony obszar. Terapia ultradŸźwiękowa skupia się na klinicznie istotnych głębokośœciach, koncentrując energię, która dokonuje znaczącego liftingu i napięcia wiotkiej skóry.

Infini RF

Aparat LUTRONIC INFINI jest urządzeniem medycznym (CE) wykorzystującym fale radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry. Jest to pierwsza na świecie platforma medyczna RF działająca podskórnie o wyjątkowej skuteczności i charakteryzująca się bardzo krótkim czasem gojenia. Aparat ma dwie, niezależne głowice zabiegowe. INFINI jest obecnie jedynym aparatem dającym przestrzenny efekt ujędrniania skóry dzięki wielokrotnemu działaniu w kolejnych warstwach skóry. Mimo dużej mocy zabiegowej, nie występuje oparzenia naskórka.

VariLite

System VariLite  to kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Jest stosowany w terapii takich schorzeń jak: zmiany naczyniopochodne, łagodne zmiany barwnikowe, zmiany naczyń kończyn dolnych. Szerokie spektrum zastosowań sprawia, iż VariLite™ jest jednym z najbardziej wszechstronnych i nowoczesnych systemów laserowych dostępnych na rynku.

LASER eCO2

Laser eCO2 firmy LUTRONIC jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA przeznaczonym do zabiegów na skórze. Służy on do ablacyjnej przebudowy skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie laserów na świecie. Laser CO2 wykorzystuje technologię mikropunktowej ablacyjnej fototermolizy skóry. Jej zasadą jest zachowanie wysp nieuszkodzonej skóry między głębokimi kanałami uszkodzeń, wywołanymi impulsami laserowymi, dzięki czemu możliwy jest szybki proces gojenia.

Fraxel Restore

Laser Fraxel re:store to najnowszej generacji, oryginalny, skuteczny laser nieablacyjny, który koaguluje tkankę naskórka i skóry, oszczędzając całkowicie warstwę rogową. Urządzenie łączy bezpieczeństwo ze skutecznością, dzięki czemu wyznacza nowy standard dla zabiegów laserowych w medycynie estetycznej. Technologia Fraxel® pozwala precyzyjnie aplikować światło lasera do skóry, dzięki inteligentnemu systemowi monitorowania i kontroli dawki energii.

SlimLipo Palomar

Laser firmy Palomar wykorzystywany w zabiegu SlimLipo 3D emituje dwie długości fal. Umożliwia to uzyskanie odpowiedniego stopnia adsorpcji przez tkankę tłuszczową i skórną. Długość 924 nm. rozpuszcza tłuszcz, a długość 975 nm. wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe przez co skóra staje się jędrniejsza, a sylwetka zyskuje bardziej zarysowane kontury. Liposukcja laserowa, dzięki przełomowej technologii należy do jednych z bezpieczniejszych metod radzenia sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Vasculight

PhotoDerm Vasculight jest to urządzenie łączące intensywne światło pulsacyjne o szerokim widmie IPL oraz laser Nd:YAG o długości fali 1064 nm. Parametry światła urządzenia PhotoDerm Vasculight dobiera lekarz w zależności od potrzeb pacjenta. Światło lasera umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów w terapii przebarwień i naczyniaków. Mechanizm działania polega głównie na podgrzaniu zmiany chorobowej do wystarczająco wysokiej temperatury, aby zainicjować jej zniszczenie i usunięcie z tkanki.

Dermapen

DERMAPEN Jest to urządzenie, które wykorzystywane jest do zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Dermapen, dzięki systemowi pulsujących igieł pozwala na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, a przez to widoczne jej odmłodzenie.

Endermologia LPG

Oryginalne urządzenie do Endermologii LPG to maszyna działająca terapeutycznie na tkankę łączną. Skóra poddana zabiegowi jest masowana przy użyciu specjalnych głowic wyposażonych w rolki. Endermologia umożliwia pracę na wielu programach, które pozwalają na zindywidualizowanie terapii. Pozwala to na skuteczną terapię cellulitu, rozstępów, bólu mięśni oraz innych dolegliwości.

Zaffiro

Urządzenie Zaffiro zapewnia bezpieczne i bezbolesne odmładzanie skóry. Wykorzystuje ono promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm). Dochodzi wówczas do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej, do ok. 65 st. C. Jednocześnie wierzchnie warstwy skóry są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business i zostało urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Wirówka medyczna

Wirówka medyczna, uchylnokątowa BD Aesthetic to urządzenie, które służy do odwirowywania krwi pacjentów podczas zabiegów z użyciem osocza autologicznego tj. AutologicTherapy oraz Regeneris. To specjalistyczne i precyzyjne urządzenie pracuje na parametrach, które pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów zabiegowych.

Diamond Tome Skin Resurfacing System

Mikrodermabrazja diamentowa przy użyciu systemu DiamondTome™ to zabieg bezbolesnego wygładzania skóry. Odbywa się przy użyciu odpowiednio dobranych diamentowych końcówek o różnej grubości kryształów. W przeciwieństwie do innych systemów mikrodermabrazji w urządzeniu DiamondTome™ zastosowano diament naturalny (nie diamenty syntetyczne). Dzięki temu zabieg jest naturalnie antyalergiczny i nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności.

Pistolet MCT Injector

Multifunkcjonalne urządzenie służące do szybkiego i precyzyjnego przeprowadzania zabiegów mezoterapii i karboksytetrapii. Mct injector łączy zatem dwie różne techniki zabiegowe. Dzięki połączeniu obu tych procedur w czasie jednej sesji zabiegowej lub naprzemiennie, lekarz jest w stanie wykonać wiele efektywnych zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało.

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Zapisz się do naszego Newslettera i otrzymuj informacje o najnowszych promocjach

Zgadzam się na otrzymywanie wiadomości z newsletterem

free newsletter templates powered by FreshMail