plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Opinie

ZnanyLekarz.pl

Nasza klinika jest oceniana przez użytkowników znanego portalu gromadzącego informacje na temat lekarzy. Nie boimy się tych prawdziwych opinii i na bieżąco odpowiadamy na wszystkie komentarze. Portal jest niezależnym serwisem dlatego opinie naszych pacjentów nie są przez nas moderowane.

  • opinie:

    75

  • ocena:

    Bardzo Dobra

Zobacz nasz profil

Opinie na nasz temat

sprawdź co o nas piszą!

„Kto by pomyślał, że moje problemy ze skórą spowodowane są tym, co lubię najbardziej – pieprzem cayenne i papryczkami jalapeño,  żegnajcie pikantne przyprawy . Jednodniowy wypad do Krakowa i cudownej Pani Doktor zaliczam do udanych. Nareszcie znalazłem swojego dermatologa. Już nie wspomnę, że z okien kliniki widać Wawel, mega!”

Sebastian Misiuk, 6 sierpień 2017

Bardzo dobry kontakt z Panią doktor, skrupulatnie i jasno wytłumaczyła mi mój problem trądzikowy, poświeciła wystarczająco dużo czasu, a efekty leczenia były już po jednym dniu.
Dziękuję.

Tomasz, 26 stycznia 2017

Bardzo polecam, Pani Janeczko ciągle się doskonali i stara się za wszelka cenę dogodzić pacjentowi, nie chodzi jej wyłącznie o wyciągnięcie pieniędzy od pacjentów, co zdarza się rzadko w prywatnych klinikach. Okazało się u niej, iż leczony przez lata tłuszczak nie jest nawet tłuszczakiem, a lekarze stawiali błędne diagnozy. Walczymy i widzę ogromną poprawę:)

Anna, 29 marzec 2017

Jestem pacjentką p.dr Janeczko już od długiego czasu,zawsze jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego zabiegu.Konsultowałam się także w sprawie niezbyt ładnego znamienia (…)Przypuszczam, że dzięki tak dużemu profesjonalizmowi zawdzięczam Jej życie. Serdecznie Pani dziękuję .

Małgorzata W., 16 marzec 2017

Bardzo polecam panią doktor. Oprócz porady typowo dermatologicznej , radzi również jakie produkty wyeliminować z diety aby stan cery się poprawił. Diagnoza jak i leki odrazu trafione w 10! Pani bardzo wyrozumiała, profesjonalna a atmosfera w gabinecie jak najbardziej na tak. Wyczerpująco odpowiada na każde pytanie. Polecam jeszcze raz

Natalia, 23 marca 2015

Zdecydowanie polecam Panią Doktor Julitę Zaczyńską-Janeczko. Trafiłam do Pani Doktor z problemem dermatologicznym. Diagnoza postawiona przez Panią Doktor bardzo trafna, leki oraz zalecenia Pani Doktor niezwykle szybko przyniosły efekty. Pani Doktor jest profesjonalną, bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą, poświęca sporo czasu pacjentowi i chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Leczenie bardzo skuteczne i efektywne. Personel gabinetu również miły i pozytywnie nastawiony do pacjentów. Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor i szczerze polecam Panią Doktor wszystkim osobom z problemami dermatologicznymi.

Joanna, 5 sierpnia 2015

Posiadam wielki szacunek do Pani Doktor:do Jej wiedzy,delikatnej,wprawnej rączki,cierpliwości i wsparcia psychicznego.Dlaczego?Trafiłam do Pani Doktor z fatalnym problemem-była to blizna po szyciu chirurgicznym,którą usuwając w gabinecie x poparzył lekarz x doprowadzając do wgłębień ok. 3,4 mm i depresji.Pani Julita tak poprowadziła leczenie laserowe,że” naprawiła”to co było zniszczone przywracając mi normalną,gładką skórę.Jestem baaaardzo wdzięczna za to,bo wszystko dotyczyło bardzo widocznego miejsca na twarzy.Dziękuję też przemiłemu personelowi gabinetu.

Andzia, 25 września 2015