plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Nasz personel

Poznaj nas

DR N. MED. JULITA ZACZYŃSKA-JANECZKO

Specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, wenerolog, kosmetolog lekarski.
1991 – Ukończenie studiów medycznych w Krakowie
1995 – I st. specjalizacji dermatologii- wenerologii – Klinika Dermatologii w Krakowie
1998 – Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych /ESCAD/
1999 – II st. specjalizacji dermatologii i wenerologii – Klinika Dermatologiczna Kraków
2003 – 2005 – Rozpoczęcie studiów podyplomowych Kosmetologii Lekarskiej Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie
2004 – Otwarcie przewodu doktorskiego. Obrona pracy doktorskiej pt: „Wybrane enzymy lizosomalne oraz cząstki adhezyjne u chorych na niewydolność żylną leczonych zmikronizowaną frakcją flawonową”. Promotor przewodu – Prof. dr. hab. Andrzej Kaszuba, specjalista krajowy z zakresu dermatologii i wenerologii.
2006 – 2008 – nadzór dermatologiczno-kosmetyczny w Instytucie Kosmetycznym Dr Irena Eris Hotel Spa Krynica Zdrój

Vice prezes Sekcji Kosmetologii Lekarskiej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Członek Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Członek Sekcji Dermatochirurgii Polskiego Towarzystwa Lekarskiego, Wykładowca Europejskiej Szkoły Medycyny Estetycznej Anti-Aging w Warszawie, Członek Rady Naukowej czasopism fachowych: Ars Medica Aesthetica, Derma News, Anti Aging Expert.Autorka publikacji i wykładów z zakresu dermatologii i dermatologii estetycznej. Ekspert w czasie audycji telewizyjnych i radiowych. Trener technik zabiegowych dla lekarzy dermatologów, chirurgów z zakresu toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego i innych.

Joanna Szot-Pączek

W 2007 r. ukończyła KWSPZ w Krakowie zdobywając tytuł Kosmetologa. Praca to dla niej pasja. Swoją zorganizowaną, energiczną i pełną profesjonalizmu postawą zapewnia pacjentom efektowną i sprawną obsługę. Już od 8 lat asystuje właścicielce Gabinetu przy zabiegach i wykorzystuje swoją wiedzę w doradztwie pacjentom. Posiada duże doświadczenie z zakresu zabiegów IPL oraz zabiegów kosmetycznych. Dba o porządek i estetyczny wygląd Gabinetu min. tworząc kompozycje kwiatowe. Jest smakoszką kulinarną, a wolny czas spędza z rodziną.

Inez Hayn

Absolwentka krakowskiego KWSPZ na kierunku kosmetologia. Tytuł magistra uzyskała na Uniwersytecie Ekonomicznym. W Klinice Janeczko pracuje od 6 lat. Wykonuje zabiegi kosmetyczne i specjalizuje się min. w asystowaniu przy zabiegach chirurgicznych oraz prowadzeniu pacjentów przez proces przygotowawczy do Liposukcji Laserowej. Nadzoruje sprawne funkcjonowanie Gabinetu oraz dba o zaopatrzenie w materiały najwyższej jakości. Interesuje się zdrowym trybem życia oraz tematyką Wellness.

Klaudia Tatara

Kosmetolog, dietetyk, pasjonatka wizażu. Ukończyła PWSZ w Nysie z wyróżnieniem. W Klinice Janeczko pracuje od 3 lat i oprócz wykonywania zabiegów i asystowania przy nich zajmuje się marketingiem oraz komunikacją z pacjentami. Specjalizuje się w zabiegach wymagających cierpliwości i precyzji -stylistka rzęs. Biegłą znajomość języka angielskiego wykorzystuje podczas wizyt zagranicznych pacjentów. Wolny czas poświęca na lekcje tańca oraz kurs norweskiego.