ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filter by areas of the body
lady_small
hair face neck and cleavage arms and legs chcest and back abdomen and buttocks genitals hands and feet

telephone registration

from Monday to Friday 9:00 – 20:00, Saturday 9:00 – 17:00
(12) 433 83 83
660 495 253

on-line registration

book an appointment

Klinika Janeczko

Get to know us

Janeczko Clinic is an aesthetic medicine centre located in the heart of Cracow. We make every effort to ensure that our patients are satisfied with the treatments and feel comfortable.

 

We offer our patients solutions which are innovative and effective on a global level. While enjoying cosy atmosphere you can undergo various treatments such as Botox, Hyaluronic Acid or Ulthera. Through the years of experience, doctor Julita Zaczyńska-Janeczko has developed a personalised, holistic and safety-first approach to patients. Thanks to the modern equipment and professionalism, patients may also benefit from Macrolane breast enhancement treatments and laser liposuction SlimLipo. Satisfied clients speak volumes of the quality of our treatments. We are pleased to see them coming back to us.

Gallery

Our diplomas

Our certificates

Devices in Klinika Janeczko

Safe and effective

Ulthera

Ulthera to urządzenie, które służy do przeprowadzania bezinwazyjnego liftingu skóry. Lekarz rozpoczyna zabieg od diagnostyki polegającej na wizualizacji tkanki podskórnej. Umożliwia to unikalna technologia obrazowania ultradźŸwiękowego DeepSEE™, w którą wyposażony jest aparat Ulthera™. Dzięki temu lekarz ocenia precyzyjnie właśœciwą głębokoœść, na której będzie przeprowadzany zabieg. Następnie przystępuje do fazy terapeutycznej, polegającej na kierowaniu specjalnie dobranego strumienia ultradŸźwięków do wybranych obszarów skóry. Ulthera™ wyposażona jest w różnorodne głowice, które pozwalają działać precyzyjnie na okreśœlony obszar. Terapia ultradŸźwiękowa skupia się na klinicznie istotnych głębokośœciach, koncentrując energię, która dokonuje znaczącego liftingu i napięcia wiotkiej skóry.

Infini RF

Aparat LUTRONIC INFINI jest urządzeniem medycznym (CE) wykorzystującym fale radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry. Jest to pierwsza na świecie platforma medyczna RF działająca podskórnie o wyjątkowej skuteczności i charakteryzująca się bardzo krótkim czasem gojenia. Aparat ma dwie, niezależne głowice zabiegowe. INFINI jest obecnie jedynym aparatem dającym przestrzenny efekt ujędrniania skóry dzięki wielokrotnemu działaniu w kolejnych warstwach skóry. Mimo dużej mocy zabiegowej, nie występuje oparzenia naskórka.

VariLite

System VariLite  to kompleksowe rozwiązanie w dziedzinie laserowego leczenia zmian skórnych. Jest stosowany w terapii takich schorzeń jak: zmiany naczyniopochodne, łagodne zmiany barwnikowe, zmiany naczyń kończyn dolnych. Szerokie spektrum zastosowań sprawia, iż VariLite™ jest jednym z najbardziej wszechstronnych i nowoczesnych systemów laserowych dostępnych na rynku.

LASER eCO2

Laser eCO2 firmy LUTRONIC jest laserem medycznym z certyfikatami CE i FDA przeznaczonym do zabiegów na skórze. Służy on do ablacyjnej przebudowy skóry oraz intensywnej stymulacji syntezy nowego kolagenu. Jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie laserów na świecie. Laser CO2 wykorzystuje technologię mikropunktowej ablacyjnej fototermolizy skóry. Jej zasadą jest zachowanie wysp nieuszkodzonej skóry między głębokimi kanałami uszkodzeń, wywołanymi impulsami laserowymi, dzięki czemu możliwy jest szybki proces gojenia.

Fraxel Restore

Laser Fraxel re:store to najnowszej generacji, oryginalny, skuteczny laser nieablacyjny, który koaguluje tkankę naskórka i skóry, oszczędzając całkowicie warstwę rogową. Urządzenie łączy bezpieczeństwo ze skutecznością, dzięki czemu wyznacza nowy standard dla zabiegów laserowych w medycynie estetycznej. Technologia Fraxel® pozwala precyzyjnie aplikować światło lasera do skóry, dzięki inteligentnemu systemowi monitorowania i kontroli dawki energii.

SlimLipo Palomar

Laser firmy Palomar wykorzystywany w zabiegu SlimLipo 3D emituje dwie długości fal. Umożliwia to uzyskanie odpowiedniego stopnia adsorpcji przez tkankę tłuszczową i skórną. Długość 924 nm. rozpuszcza tłuszcz, a długość 975 nm. wzmacnia i odbudowuje włókna kolagenowe przez co skóra staje się jędrniejsza, a sylwetka zyskuje bardziej zarysowane kontury. Liposukcja laserowa, dzięki przełomowej technologii należy do jednych z bezpieczniejszych metod radzenia sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Vasculight

PhotoDerm Vasculight jest to urządzenie łączące intensywne światło pulsacyjne o szerokim widmie IPL oraz laser Nd:YAG o długości fali 1064 nm. Parametry światła urządzenia PhotoDerm Vasculight dobiera lekarz w zależności od potrzeb pacjenta. Światło lasera umożliwia uzyskanie spektakularnych efektów w terapii przebarwień i naczyniaków. Mechanizm działania polega głównie na podgrzaniu zmiany chorobowej do wystarczająco wysokiej temperatury, aby zainicjować jej zniszczenie i usunięcie z tkanki.

Dermapen

DERMAPEN Jest to urządzenie, które wykorzystywane jest do zabiegów mezoterapii mikroigłowej. Dzięki opatentowanej technologii pulsujących igieł jest bardziej efektywny i bezpieczny niż znane dotąd metody stosowane w mikronakłuwaniu skóry. Dermapen, dzięki systemowi pulsujących igieł pozwala na wprowadzenie substancji czynnych w głąb skóry, a przez to widoczne jej odmłodzenie.

Endermologia LPG

Oryginalne urządzenie do Endermologii LPG to maszyna działająca terapeutycznie na tkankę łączną. Skóra poddana zabiegowi jest masowana przy użyciu specjalnych głowic wyposażonych w rolki. Endermologia umożliwia pracę na wielu programach, które pozwalają na zindywidualizowanie terapii. Pozwala to na skuteczną terapię cellulitu, rozstępów, bólu mięśni oraz innych dolegliwości.

Zaffiro

Urządzenie Zaffiro zapewnia bezpieczne i bezbolesne odmładzanie skóry. Wykorzystuje ono promieniowanie podczerwone IR o długości fali (750-1800 nm). Dochodzi wówczas do kontrolowanego podgrzania głębokich warstw skóry właściwej, do ok. 65 st. C. Jednocześnie wierzchnie warstwy skóry są chłodzone, aby zabieg był w pełni komfortowy. Urządzenie Zaffiro zdobyło prestiżową nagrodę Perfect Line 2009 Spa Business i zostało urządzeniem kosmetycznym roku przeznaczonym do zabiegów na twarz i ciało.

Wirówka medyczna

Wirówka medyczna, uchylnokątowa BD Aesthetic to urządzenie, które służy do odwirowywania krwi pacjentów podczas zabiegów z użyciem osocza autologicznego tj. AutologicTherapy oraz Regeneris. To specjalistyczne i precyzyjne urządzenie pracuje na parametrach, które pozwalają na uzyskanie optymalnych efektów zabiegowych.

Diamond Tome Skin Resurfacing System

Mikrodermabrazja diamentowa przy użyciu systemu DiamondTome™ to zabieg bezbolesnego wygładzania skóry. Odbywa się przy użyciu odpowiednio dobranych diamentowych końcówek o różnej grubości kryształów. W przeciwieństwie do innych systemów mikrodermabrazji w urządzeniu DiamondTome™ zastosowano diament naturalny (nie diamenty syntetyczne). Dzięki temu zabieg jest naturalnie antyalergiczny i nie wymaga ograniczenia normalnej aktywności.

Pistolet MCT Injector

Multifunkcjonalne urządzenie służące do szybkiego i precyzyjnego przeprowadzania zabiegów mezoterapii i karboksytetrapii. Mct injector łączy zatem dwie różne techniki zabiegowe. Dzięki połączeniu obu tych procedur w czasie jednej sesji zabiegowej lub naprzemiennie, lekarz jest w stanie wykonać wiele efektywnych zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało.

telephone registration

from Monday to Friday 9:00 – 20:00, Saturday 9:00 – 17:00
(12) 433 83 83
660 495 253

on-line registration

book an appointment
Register