ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Zabieg LaseMD “Baby Face”

Mezoterapia laserowa przynosząca spektakularne efekty!

ŚWIATOWA NOWOŚĆ!  Terapia LaseMD „Baby Face” – rewolucyjny zabieg nazywany również laserową mezoterapią!

Dla kogo dedykowany jest zabieg?
Zabieg jest idealny dla pacjentów, którzy nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom obarczonym długą rekonwalescencją, bolesnością oraz prawdopodobieństwem powikłań. Polecany jako profilaktyka dla osób, których skóra jest w dobrej kondycji. Terapia LaseMD Baby Face pozwala zachować skórę w perfekcyjnej kondycji oraz znacznie spowalnia proces starzenia. Jest świetną terapią anti-age dla osób, które zauważają u siebie pierwsze oznaki starzenia. W zależności od dobranych podczas zabiegu kosmeceutyków terapia działa silnie przeciwstarzeniowo, odmładzająco, rozjaśniająco na przebarwienia, przeciwzmarszczkowo. Skóra staje się zdrowa od środka. Terapia LaseMD jest idealna dla osób, które chcą skorzystać z dobrodziejstw lasera i mezoterapii w jednym zabiegu , bez uciążliwych efektów pozabiegowych oraz dla osób, które nie są gotowe na agresywne zabiegi laserowe z obawy przed bólem, efektami ubocznymi czy po prostu nie mogą sobie pozwolić na “wyłączenie” z normalnego rytmu życia( np. zawodowego). Laser jest całkowicie bezpieczny i nie może pogorszyć stanu skóry.

Na czym polega Metoda LaseMD ?
Meoda LaseMD polega na łącznym działaniu bardzo delikatnego lasera tulowego ze specjalnie dedykowaną do niego serią kosmeceutyków. Należące do tej serii preparaty zawierają aktywne molekuły otoczone kilkoma warstwami liposomów, które ułatwiają transport w głąb skóry. Impulsy laserowe tworzą w naskórku siatkę nano otworów, a pod powierzchnią mikroskopijne przestrzenie. W ten sposób otwierana jest bariera naskórkowa przez którą podany kosmeceutyk przenika do wolnych przestrzeni utworzonych przez laser. Nano otwory w naskórku zamykają się w przeciągu 1-3 godzin, a substancja czynna z kosmeceutyku zostaje zabudowana pod naskórkiem, co zapewnia jej 100% biodostępność. Jednoczesne działanie lasera i podanie kosmeceutyków daje widoczny efekt rozjaśnienia, odnowy i odmłodzenia skóry.

Jak wygląda skóra tuż po zabiegu?
Po zabiegu  nie ma widocznych śladów po nakłuciach jak przy standardowej mezoterapii. Nie występuje również typowa dla zabiegów laserowych opuchlizna. W zależności od zastosowanej energii i dostarczanej substancji aktywnej zaczerwienienie utrzymuje się od 5 do 48 godzin. Po zabiegu można wykonać makijaż, który będzie się bardzo ładnie prezentował na wygładzonej skórze. Od razu po zabiegu można wrócić do swoich codziennych aktywności.

Czy zabieg jest bolesny?
Zabieg nie jest bolesny, po wcześniejszym zaaplikowaniu kremu znieczulającego jest całkowicie komfortowy dla pacjenta. Odczucia, których można się spodziewać to delikatne mrowienie, które można uznać za przyjemne i odprężające.

Jak długo trwa zabieg?
Czas trwania zabiegu to około 30 minut.

Jaka jest rekomendowana ilość zabiegów?
Ilość zabiegów zależy od stanu wyjściowego skóry i oczekiwań pacjenta. Standardowo kuracja obejmuje 3-6 zabiegów w odstępach od tygodnia do 10 dni. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. Szczególnie zauważalna jest poprawa kolorytu skóry.

Jak wygląda zabieg?
Światłowodowy laser tulowy podczas zabiegu generuje tysiące mikroimpulsów. Kierowane one są bardzo precyzyjnie na skórę za pomocą skanera, powodując czasowe otwarcie bariery naskórkowej i wygenerowanie kanalików w naskórku. W drugiej części zabiegu wmasowujemy w skórę odpowiednia ampułkę, a mikrokanaliki zapewniają jej 100% biodostępność. Następnie na skórę nakładany jest specjalny krem, który stanowi warstwę okluzyjną.

W zależności od problemu i potrzeb skóry stosowane są następujące kosmeceutyki:
VC Witamina C
Jeden z najsilniejszych i naturalnie występujących antyoksydantów. Niezbędna do syntezy kolagenu. Pomaga w likwidacji zmian wywołanych przez nadmierną ekspozycję na słońce. Zapewnia rozjaśnienie i odmłodzenie skóry.
– VA Witamina A -Retinol
Naturalny składnik, który reguluje powstawanie nowych, zdrowych komórek naskórka. Działa wygładzająco na drobne zmarszczki, poprawia napięcie skóry.
– TA Kwas traneksamowy
Od wielu lat używany w celu przyśpieszenia gojenia się tkanek. Znajduje swoje zastosowanie w zabiegu dla skór z przebarwieniami oraz z zaczerwieniem.
– RS Resweratrol
Czysty Resweratrol to naturalny polifenol w nanocząsteczkach, połączony z nisko molekularnym kwasem hialuronowym. Pomaga chronić skórę przed fotostarzeniem i nowotworzeniem wywoływanym przez promieniowanie UV. Działa rozjaśniająco i przeciwstarzeniowo.

Ampułki skomponowane są na zasadzie minimalistycznego, precyzyjnie dobranego składu. Zawierają jedynie aktywne cząsteczki opakowane w kilka warstw liposomów. Każda ampułka zawiera nie więcej niż 10 składników, co ogranicza możliwość efektów ubocznych. Przygotowywane są one poprzez aktywowanie z fazy suchej do ciekłej bezpośrednio przed zabiegiem w specjalnym inkubatorze wbudowanym do urządzenia. Zapewnia to najwyższą świeżość i efektywność.

od 750 zł

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

WSKAZANIA

 

  • skóra cienka, sucha
  • niedoskonałości skóry w postaci drobnych zmarszczek, przebarwień posłonecznych
  • wiotkość skóry szyi i dekoltu
  • nierówny koloryt skóry

EFEKTY

  • popawa napięcia  i struktury skóry
  • poprawa gęstości skóry
  •  zniwelowanie niedoskonałości skóry
  • rozjaśnienie przebarwień, poprawa kolorytu skóry
  • działanie anti-age
  • poprawa stanu skóry szyi i dekoltu

PRZECIWWSKAZANIA

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • aktywne zmiany skórne
  • aktywny trądzik
  • aktywna opryszczka
  • nowotwory

ZALECENIA POZABIEGOWE

Kilka dni po zabiegu pacjent nie powinien się opalać, robić peelingów, chodzić na basen oraz saunę.

Obszar ciała dla zabiegu
  • włosy
  • twarz
  • szyja i dekolt
  • klatka piersiowa i plecy
  • brzuch i pośladki
  • narządy płciowe
  • ręce i nogi
  • dłonie i stopy