ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Promocje lipcowe

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie

Promocje lipcowe

Lipiec jest u nas miesiącem pod hasłem Mezoterapii – ten szybki i bezbolesny oraz całoroczny zabieg wspaniale nawilża i odmładza skórę. Nie zapominamy również o pielęgnacji ciała. Sprawdźcie zabiegi polecane na lipiec!

– Mezoterapia próżniowa na ciało! Ujędrnianie pośladków/ud/ramion/brzucha! Jalupro HMW to produkt, który stanowi połączenie wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kompleksu aminokwasów. Przeznaczony jest do głębokiej biorewitalizacji skóry. Dzięki obecności wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego o zwiększonej lepkości uzyskujemy długotrwałe nawilżenie skóry i początkowy efekt wypełnienia. Aminokwasy mają za zadanie pobudzić fibroblasty do regeneracji, dzięki czemu skóra staje się bardziej elastyczna, gęsta i napięta. 850 PLN/1 partia

– NOWOŚĆ! Ujędrnianie i odmładzanie skóry! Mezoterapia Ejal + Peeling JPX 3 BIO!

Połączenie dwóch zabiegów  walce o piękną skórę! Peeling chemiczny JPX3 Bio – to  zabieg o właściwościach rozjaśniających, niwelujących przebarwienia, napinających. Preparat ten doskonale nawilża oraz wspomaga walkę z niedoskonałościami skóry. Ejal 40 to włoski preparat z nieusieciowanym kwasem hialuronowym rekomendowany dla cery wiotkiej, odwodnionej, przesuszonej, narażonej na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji.  Zwiększa on naturalną zdolność fibroblastów do produkcji kolagenu. Preparat zawiera czysty kwas hialuronowy bez żadnych dodatków i chemicznych wzmacniaczy, dzięki czemu jest w pełni bezpieczny. 1000 PLN/zabieg na twarz

– Odmładzanie skóry szyi lub dekoltu! 3 zabiegi mezoterapii laserowej Baby Face z ampułką!

Metoda LaseMD polega na łącznym działaniu bardzo delikatnego lasera tulowego ze specjalnie dedykowaną do niego serią kosmeceutyków. Należące do tej serii preparaty zawierają aktywne molekuły otoczone kilkoma warstwami liposomów, które ułatwiają transport w głąb skóry. Impulsy laserowe tworzą w naskórku siatkę nanootworów, a pod powierzchnią mikroskopijne przestrzenie. W ten sposób otwierana jest bariera naskórkowa przez którą podany kosmeceutyk przenika do wolnych przestrzeni utworzonych przez laser. Nano otwory w naskórku zamykają się w przeciągu 1-3 godzin, a substancja czynna z kosmeceutyku zostaje zabudowana pod naskórkiem, co zapewnia jej 100% biodostępność. Jednoczesne działanie lasera i podanie kosmeceutyków daje widoczny efekt rozjaśnienia, odnowy i odmłodzenia skóry.

3 zabiegi w cenie 1500 PLN zamiast 2250PLN

-Likwidowanie cellulitu! 10 zabiegów Endermologii + 3 zabiegi falą akustyczną!

Kompleksowe likwidowanie cellulitu, modelowanie sylwetki – Endermologia to 35 minutowy masaż całego cała przy użyciu specjalnej maszyny LPG, podczas którego pacjentka ubrana jest w kostium umożliwiający odpowiednie zasysanie tkanek. Badania kliniczne wykazały, że Endermologia oddziałuje na komórki tłuszczowe zatrzymując proces magazynowania tłuszczu, wygładza nierówności skóry i przyspiesza wymianę płynów ustrojowych. Zabieg ten uzupełniamy falą akustyczną, aby uzyskać szybsze i lepsze efekty.

Do zabiegu Endermologii Pacjentka musi posiadać specjalny kostium. Można go nabyć u nas w Klinice. Cena: 100 PLN

1200 PLN zamiast 1600 PLN

850 PLN

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Obszar ciała dla zabiegu
  • włosy
  • twarz
  • szyja i dekolt
  • klatka piersiowa i plecy
  • brzuch i pośladki
  • narządy płciowe
  • ręce i nogi
  • dłonie i stopy