ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Promocje na Dzień Kobiet

Sprawdź!

Przygotowałyśmy procedury, które holistycznie zadbają o Waszą skórę!

– Dermapen na twarz i szyję! Jeden z ulubieńców naszych Pacjentek! Zabieg intensywnie stymulujący skórę, niwelujący drobne blizny, przebarwienia! Ampułka NCTF, która jest wprowadzana w trakcie zabiegu dodatkowo nawilży i rozświetli skórę! Tym razem w promocji zabieg na twarz i szyję – gdyż ta ostatnia jest często pomijana. Nie zapominajmy, że szyja jest jednym z wyznaczników wieku i na pewno doceni odrobinę troski! Po zabiegu nakładamy specjalne podkłady chłodzące, dzięki czemu nie musicie się martwić o zaczerwienienie skóry! Cena zabiegu: 850 PLN (zamiast 1200 PLN)

– NOWOŚĆ Peeling JPX 3 Bio w połączeniu z procedurą Zaffiro  – przynosi natychmiastowy efekt wygładzenia, ujędrnienia i uniesienia skóry. Najpierw na skórze policzków wykonany zostanie zabieg Zaffiro, który polega na podgrzewaniu skóry podczerwienią w celu poprawy napięcia i stymulacji skóry  w okolicy linii żuchwy, tzw. chomiczków. Następnie w skórę twarzy wmasowany zostanie peeling  JPX 3 BIO, który dodatkowo rozświetli i wygładzi cerę. Jest to peeling nowej generacji, który penetruje przez naskórek, zapewniając stymulację na poziomie skóry właściwej.  Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji. Cena zabiegu: 450 PLN (zamiast 600 PLN)

Próżniowa mezoterapia igłowa twarzy kwasem hialuronowym Saypha Rich 1ml + peeling TOX PEEL na szyję – to kompleksowy zabieg silnie nawilżający napinający, niwelujący wiotkość. Podczas mezoterapii skóra jest delikatnie zasysana przez specjalna głowicę – dzięki czemu zabieg nie jest bolesny, a ryzyko wystąpienia siniaków jest znikome. Na okolicę szyi zastosowany zostanie peeling chemiczny o silnych właściwościach aniti-age. Zawiera w składzie m.in.  peptydy, które rozluźniają zmarszczki. Na życzenie Pacjenta możemy również wykonać mezoterapię na szyję, a peeling na twarz. Cena zabiegu: 800 PLN (zamiast 1000 PLN)

Jalupro Drink – aminokwasy do picia; kuracja na miesiąc! 30-dniowa kuracja Jalupro drink stanowi doskonałe uzupełnienie terapii anti-age, dostarczając skórze wszystkich niezbędnych składników do produkcji kolagenu i elastyny. Białka te stanowią rusztowanie skóry i z wiekiem niestety jest ich coraz mniej. Warto zadbać o odpowiednią ilość aminokwasów w diecie przyjmując je w formie Jalupro drink. Cena kuracji 30-dniowej 199 PLN (zamiast 300 PLN)

Promocja trwa do 14.03.21.

Zachęcamy do zakupu zabiegów w Klinice lub w sklepie internetowym.

od 450 PLN

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Obszar ciała dla zabiegu
  • włosy
  • twarz
  • szyja i dekolt
  • klatka piersiowa i plecy
  • brzuch i pośladki
  • narządy płciowe
  • ręce i nogi
  • dłonie i stopy