ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Nowe zasady funkcjonowania Kliniki w czasie epidemii

Drodzy pacjenci!

Drodzy Pacjenci –  na zmienionych zasadach uruchamiamy Klinikę od poniedziałku 4 maja. Bardzo prosimy zapoznać się z regulaminem przed skorzystaniem z naszych usług. Zasady będą obowiązywały do odwołania.

W trosce o państwa zdrowie i bezpieczeństwo w Klinice zostaną zastosowane dodatkowe środki zabezpieczające zdrowie Państwa oraz personelu tj.  przesłony w gabinetach, jednorazowe szlafroki, czepki, rękawiczki,  ochraniacze na obuwie.  Z uwagi na fakt, iż wszystkie środki ochrony osobistej bardzo podrożały jesteśmy zmuszeni doliczyć do każdej wizyty opłatę epidemiologiczną + 50 PLN.

Regulamin wizyty w Klinice Janeczko w czasie epidemii:

KAŻDY PACJENT MUSI POSIADAĆ PRZY SOBIE DOWÓD OSOBISTY I OKAZAĆ GO RECEPCJONIŚCIE.

1. Na wizytę prosimy umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu: 660 495 253 lub przez portal Znany Lekarz, dokładnie precyzując cel wizyty. Nie ma możliwości umawiania się na wizytę osobiście. Prosimy odpowiedzieć zgodnie z prawdą na wszystkie pytania recepcjonistki. Nie zatajaj ważnych informacji i nie okłamuj pracowników Kliniki – szkodzisz tym sobie i innym!

2. Informujemy, że toaleta dla pacjentów będzie dostępna TYLKO w sytuacjach nagłych.

3. Prosimy pojawić się na wizycie 5 minut wcześniej. Prosimy nie spóźniać się na wizytę, ani nie przychodzić wcześniej. Nie wpuszczamy do Kliniki osób towarzyszących. Wyjątek: 1 opiekun osoby niepełnoletniej (Proszę poinformować recepcję o tym fakcie przed wizytą). Proszę wejść do budynku i poczekać na Koordynatora przed drzwiami do Kliniki na 1 piętrze. Przed wejściem zostanie Państwu zmierzona temperatura termometrem bezdotykowym.

4. W wypadku opóźnienia będą Państwo poinformowani telefonicznie.

5. Na wizytę proszę przyjść w czystej maseczce. Prosimy nie zabierać ze sobą zbędnych rzeczy. Najlepiej mieć przy sobie rzeczy, które zmieszczą się w kieszeni. Jedzenie i picie w Klinice jest zabronione.

6. Pacjent nie porusza się po Klinice samodzielnie – tylko w obecności personelu. Prosimy starać się niczego nie dotykać. Po wejściu do Kliniki pacjent zabierany jest do Gabinetu, w którym nastąpi dezynfekcja rąk oraz ubranie odzieży ochronnej. Następnie poprosimy o wypełnienie koniecznej dokumentacji (długopisy oraz całe stanowisko będzie dezynfekowane po każdym pacjencie).

7. W przypadku zabiegów medycznych zarówno pacjent jak i osoba wykonująca zabieg zostaną odpowiednio zabezpieczone. Personel wyposażony będzie w fartuch, maseczkę, przyłbicę, czepek oraz rękawiczki. Maseczkę pacjent zdejmuje tylko podczas zabiegu. Po każdym pacjencie gabinet będzie dezynfekowany.

8. Prosimy w miarę możliwości o płatności kartą.

9. Oczekując na wizytę nie dotykaj swojej twarzy, nie poprawiaj maseczki brudnymi rękoma. Nie korzystaj z telefonu po zdezynfekowaniu rąk.

W przypadku pytań, bądź wątpliwości prosimy o kontakt z recepcją pod numerem telefonu: 660 495 253

Dołożymy wszelkich starań, aby wizyta odbyła się w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Obszar ciała dla zabiegu
  • włosy
  • twarz
  • szyja i dekolt
  • klatka piersiowa i plecy
  • brzuch i pośladki
  • narządy płciowe
  • ręce i nogi
  • dłonie i stopy