ul. Świętej Gertrudy 24, 31-048 Kraków, tel:  12 433 83 83     Klinika Janeczko – medycyna estetyczna i dermatologia

plen
filtruj wg obszarów ciała
lady_small
włosy twarz szyja i dekolt ręce i nogi klatka piersiowa i plecy brzuch i pośladki narządy płciowe dłonie i stopy

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Rejestracja on-line

Zapisz mnie na wizytę

Sofwave – nieinwazyjny lifting nowej generacji!

Idealne rozwiązanie na redukcję zmarszczek i poprawę gęstości skóry!

Sofwave to przełomowa technologia ultradźwiękowa, która pozwala na nieinwazyjne zabiegi na optymalnej głębokości w skórze właściwej. Dzięki wielu wiązkom ultradźwiękowym Sofwave stymuluje produkcję i przebudowę kolagenu, a tym samym jest idealnym rozwiązaniem na redukcję zmarszczek i poprawę gęstości skóry. Możliwe jest także konturowanie rysów twarzy, zapewniające korzystne efekty przy penetracji na głębokości 1,5-2,0 mm.

Jest to zabieg całoroczny i odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry.

Sofwave™ jest pierwszym urządzeniem działającym w technologii SUPERB™, co oznacza technologię synchronicznych, równoległych wiązek ultradźwiękowych. Jest to przełomowa technologia, której zastosowanie powoduje takie efekty jak: usuwanie zmarszczek i ujędrnienie skóry w obszarze twarzy i szyi. Efektem zabiegu jest również poprawa owalu twarzy. Zabieg jest zaaprobowany przez amerykańską organizację FDA.

Jak działa SofwaveTM?
W trakcie przeprowadzania zabiegu Sofwave™ energia ultradźwięków przenika przez powierzchnię skóry i podgrzewa środkowe jej warstwy na głębokości 1,5 mm. Uszkodzenia termiczne powstałe w skórze właściwej na skutek działania ultradźwięków są przyczyną rozpoczęcia intensywnej przebudowy tkanki. Zastosowanie technologii SUPERB™ ma za zadanie sprowokowanie przebudowy kolagenu, co powoduje wzrost napięcia skóry i spłycenie zmarszczek.
Istotnym aspektem zabiegu jest zastosowany w urządzeniu system chłodzący Sofcool chroniący powierzchniowe warstwy skóry. Powoduje on, że energia dostarczana jest do docelowego miejsca w skórze właściwej bez uszkodzenia naskórka.
Powstałe w wyniku zabiegu uszkodzenia wywołują procesy regeneracyjne, w tym neokolagenogenezę. Zwiększa się zawartość kolagenu w skórze, co skutkuje redukcją zmarszczek i wzrostem napięcia skóry.

Procedura trwa 20-30 minut. Polega na wykonaniu od kilkunastu do kilkudziesięciu impulsów Sofwave w okolicy zabiegowej.
Sam impuls Sofwave trwa około 5 sekund. Składa się z trzech faz. Pierwsza faza to schładzanie skóry przez technologię Sofcool. Następnie przebiega krótki impuls technologii SUPERB, który indukuje powstanie cylindrycznych stref mikrouszkodzeń. Na koniec – ponowne schładzanie skóry technologią Sofcool. Dzięki temu zmniejszamy odczucia bólowe u pacjenta do minimum.

Po zabiegu skóra może być przejściowo zaczerwieniona, może wystąpić delikatny obrzęk, który nie wyklucza z codziennej aktywności. Po zabiegu Sofwave można nałożyć makijaż.
W zależności od kondycji skóry i nasilenia problemu z reguły przeprowadzamy 1-2 zabiegi w trzymiesięcznych odstępach.
Po zabiegu następuje silna regeneracja skóry, związana m.in. z silną syntezą kolagenu. Efekt zabiegu wynika z naturalnego mechanizmu naprawczego skóry i pojawia się po około 3 miesiącach.

 

Rejestracja telefoniczna

od poniedziałku do piątku
od 9:00 do 20:00
(12) 433 83 83
660 495 253

Obszar ciała dla zabiegu
  • włosy
  • twarz
  • szyja i dekolt
  • klatka piersiowa i plecy
  • brzuch i pośladki
  • narządy płciowe
  • ręce i nogi
  • dłonie i stopy